Raualinn on avatud laupäeval, 7. juulil 10-15

Vanaautode näitus

Tasku keskuse ümbrus täitub kui võluväel uunikum autodega. Lõuna-Eesti vanatehnika klubi Levatek eestvedamisel pargitakse Tasku keskuse kõrvale võimas vanaaja autodest koosnev autopark, mis pakub kindlasti huvi tervele perele.

Päästetehnika väljapanek

Kaitseliit toob kohale rasketehnika, korraldab põneva viktoriini ning viib soovijad sõitma soomukiga. Kaitseliidu telgist leiate põneva relvade ja varustuse näituse ning infopunkti, kus huvilised saavad tutvuda Kaitseliidu tegemistega ja võimalustega.

Raualinna Rammumees

Armastatud jõukatsumisvõistluse korraldab selgi aastal Eesti üks tugevamaid rammumehi Peeter Aan. Kokku tulevad parimad rammumehed siit ja sealtpoolt Eestit ning korraldavad võimsa võistluse, kus pealtvaatajadki oma jõu ja osavuse proovile panna saavad.

Spordimuuseumi tegevustuba

Spordimuuseum loob Tasku aatriumisse põneva tegevustoa ning muuhulgas saab proovida ka trikiratastega sõitu. Kas teadsite, et Tartus asuv Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum on Baltimaade suurim spordimuuseum?

Plasku katuse külastused

Tartule saate unikaalse pilgu heita Plasku katuselt ning seda kõigest 1 euro eest. Alla 7-aastastele lastele on pääs katusele tasuta.