MEESKOND


Evelin Rannast – projektijuht

e-post evelin.rannast@gmail.com, tel +372 5349 2707

Kaidi Markna – programmi koordinaator, vabatahtlike pealik

e-post kaidimarkna@gmail.com, tel +372 54 566 313

Maris Peebo

e-post Maris.Peebo@raad.tartu.ee

Reigo Tamm

e-post Reigo.Tamm@raad.tartu.ee

 

Hansalaat

Malle Blumenau – laadapealik

e-post Malle.Blumenau@raad.tartu.ee, tel +372 736 1192

Laada-alade eest vastutajad

 Küüni tn alates  suurest  Hansatelgist,  Uueturu park Viivi Maremäeviivi.maremae@raad.tartu.ee+3727361139 ,mob  +3725270282
 Suur Hansatelk,  Küüni algus, Poe tn toitlustajad Maigi Külvikmaigi.kulvik@raad.tartu.ee+3727361192
 Kaubahoovi park Johanna Victoria  Leppjohanna.lepp@raad.tartu.ee
 Raekoja plats ja  Raekoja pl telk Tiina Konsentiina.konsen@raad.tartu.ee+37253059698
 Rüütli tänav ja  Jaani kiriku ümbrus Maarja-Liisa  Lilleveremaarjalillevere@gmail.com+37253734627

 

Teemalinnad

Liina Järvpõld – Lastelinna pealik

e-post liina@hansapaevad.ee, tel +372 5342 4859

 

Paula Põder – Teaduslinna pealik

e-post paula.poder@ut.ee, tel +372 55 35 744

 

Liiu Matikainen – Raualinna pealik

e-post liiu@tasku.ee, tel + 372 5560 3336

 

 

Tartu Hansapäevi korraldavad SA Tartu Muusikafestival ja Tiigi Seltsimaja.