MEESKOND


Evelin Rannast – projektijuht

e-post evelin.rannast@gmail.com, tel +372 5349 2707

Kaidi Markna – programmi koordinaator, vabatahtlike pealik

e-post kaidimarkna@gmail.com, tel +372 538 0505

Maris Peebo

e-post Maris.Peebo@raad.tartu.ee

Reigo Tamm

e-post Reigo.Tamm@raad.tartu.ee

 

Hansalaat

Malle Blumenau – laadapealik

e-post Malle.Blumenau@raad.tartu.ee, tel +372 736 1192

 

Teemalinnad

Liina Järvpõld – Lastelinna pealik

e-post liina@hansapaevad.ee, tel +372 5342 4859

 

Kristo Kesler – Teaduslinna pealik

e-post kristo.kesler@ut.ee, tel +372 5349 1191

 

Liiu Matikainen – Raualinna pealik

e-post liiu@tasku.ee, tel + 372 5560 3336

 

 

Tartu Hansapäevi korraldavad SA Tartu Muusikafestival ja Tiigi Seltsimaja.