MEESKOND


Evelin Rannast – projektijuht

e-post evelin@hansapaevad.ee, tel +372 5349 2707

Marika Goldman – meediapealik

e-post marika@hansapaevad.ee

 

Maris Peebo

e-post Maris.Peebo@raad.tartu.ee

Reigo Tamm

e-post Reigo.Tamm@raad.tartu.ee

 

Hansalaat

Malle Blumenau – laadapealik
e-post Malle.Blumenau@raad.tartu.ee

Viivi Maremäe  – Mänguväljak ja Kaubahoovi park
e-post: Viivi.Maremae @raad.tartu.ee

Maigi Külvik – suur Hansatelk, Küüni tänava lõik, Poe tänavast kuni Raekoja platsini
e-post: Maigi.Kulvik@raad.tartu.ee

Tiina Konsen  – Raekoja plats
e-post: Tiina.Konsen@raad.tartu.ee

Ade Välja – Küüni tänav  ja Uueturu park
e-post: adevaelja@gmail.com

 

Teemalinnad

Liina Järvpõld – Lastelinna pealik

e-post liina@hansapaevad.ee, tel +372 5342 4859

Paula Põder – Teaduslinna pealik

e-post paula.poder@ut.ee, tel +372 55 35 744

Liiu Matikainen – Raualinna pealik

e-post liiu@tasku.ee, tel + 372 5560 3336

 

Tartu Hansapäevi korraldavad SA Tartu Muusikafestival ja Tiigi Seltsimaja.