MEESKOND


Evelin Rannast – projektijuht

e-post evelin@hansapaevad.ee, tel +372 5349 2707

Marika Goldman – turunduspealik

e-post marika@hansapaevad.ee

Kaidi Markna – vabatahtlike juht, tel +372 58782454

e-post: marknakaidi@gmail.com

 

Maris Peebo

e-post Maris.Peebo@raad.tartu.ee

Reigo Tamm

e-post Reigo.Tamm@raad.tartu.ee

 

Hansalaat

Malle Blumenau – laadapealik
telefon:+372 73601191 e-post Malle.Blumenau@raad.tartu.ee

Viivi Maremäe  – Mänguväljak ja Kaubahoovi park
telefon: +372 736 1139  e-post: Viivi.Maremae @raad.tartu.ee

Maigi Külvik – suur Hansatelk, Küüni tänava lõik, Poe tänavast kuni Raekoja platsini
telefon: +372 736 1192 e-post: Maigi.Kulvik@raad.tartu.ee

Tiina Konsen  – Raekoja plats
telefon: +372 5305 9698 e-post: Tiina.Konsen@raad.tartu.ee

Ade Välja – Küüni tänav  ja Uueturu park
telefon: +372 5656 2965  e-post: adevaelja@gmail.com

 

Teemalinnad

Liina Järvpõld – Lastelinna pealik

e-post liina@hansapaevad.ee, tel +372 5342 4859

Paula Põder – Teaduslinna pealik

e-post paula.poder@ut.ee, tel +372 55 35 744

Kristi Metsa– Raualinna pealik

e-post kristi@tasku.ee, tel + 372 506 2903

 

Tartu Hansapäevi korraldavad SA Tartu Muusikafestival ja Tiigi Seltsimaja.