Tartu Hansapäevad 2017 KAVA

Laupäev, 8.juuli

Millal?Kes?Kus?Kuskil toimub veel!
12:00Tartu Hansapäevad 2017 avamineRaekoja platsTeaduslinnas Ülikooli muuseumi ja Tähetorni juures on väga tihe programm kaasa löömiseks ja uudistamiseks!
VAATA PROGRAMMI SIIT
12:00LaulupesaLastelinna lava
12:15KOIT TOOME ja JORMA PUUSAAGRaelava
13:00Maatasa ansambelLastelinna lava
13:45Addebury Morris Men (Inglismaa)Raelava
14:00ShatéLastelinna lavaAinult laupäevasel päeval on Tasku keskuse juurde üles seatud Raualinn, kus uudistamist nii tehnikahuvilistele, jõumeestele kui moehuvilistele.
VAATA PROGRAMMI SIIT
14:30LaulupesaLastelinna lava
15:00Liisa Tulvik bandRaelava
15:30TulusedLastelinna lava
16:00Folklooriansambel Mugurelul (Rumeenia)Ülikooli peahoone ees
16:30Tartu 2. Muusikakooli ansambelRaelava
16:30MusaklubiLastelinna lavaAparaaditehases toimub asfaldikultuurifestival, mille märksõnadeks on Hip-hop/street food/tänavakunst/Comedy Estonia/Open Tsirkus Stage
VAATA PROGRAMMI SIIT
17:00Maatasa ansambelRaelava
17:30ShatéLastelinna lava
17:30Kagu KabujalakõsõRaelava
17:45Anna CrazyRaelava
18:15TarmRaelava
19:00FakesnakeRaelavaJaani  kirikus kõlab klassikaline muusika Klaaspärlimängu Festivali raames.
VAATA PROGRAMMI SIIT
19:30Maria Jönsson (flööt) ja Jaanus Siniväli (kontrabass)Magasini tänava Suvila
20:30JUSTAMENTRaelava
22:00Tuleteater ZerkalaRaelava

 

Pühapäev, 9.juuli

Millal?Kes?Kus?Kuskil toimub veel!
10:00Folklooriansambel Charu Castle Foundation (India)RaelavaTeaduslinnas Ülikooli muuseumi ja Tähetorni juures on väga tihe programm kaasa löömiseks ja uudistamiseks!
VAATA PROGRAMMI SIIT
10:30MaatasaRaelava
11:15Looduskaitseringi segakoorRaelava
12:00Kud Mladost-Avala (Serbia)Ülikooli peahoone ees
12:00MusaklubiLastelinna lava
12:45ÜllatusesinejaRaelava
13:00TulusedLastelinna lavaJaani  kirikus kõlab klassikaline muusika Klaaspärlimängu Festivali raames.
VAATA PROGRAMMI SIIT
13:30Brigita Murutar ja Paul NeitsovRaelava
14:00Kaval KäsiLastelinna lava
14:15MaljarkaRaelava
14:45Mart Kirotar lõõtsalLastelinna lava
15:00Hansapäevade lõpetamine – MEELIS-BANDRaelava
15:30Kaval KäsiLastelinna lava
16:10Fa-DieesLastelinna lava