Projekti – ja programmipealik – Jaanus Tepomees
Mob: +372 5348 4158; e-mail: jaanus@hansapaevad.ee

Kommunikatsiooni – ja turunduspealik – Marika Goldman
Mob: +372 5564 4413; e-mail: marika@hansapaevad.ee

Linnakujunduse pealik – Kadri Vissel
Mob: +372 5667 6262; e-mail: kadri@hansapaevad.ee

Produktsiooni ja vabatahtlike pealik – Martin Tepomees
Mob: +372 5590 1433; e-mail: martin@hansapaevad.ee

Vabatahtlike pealik, produktsiooni assistent – Oskar Kobar

Mob: +372 5595 4065; e-mail: oskar@hansapaevad.ee

Linnade pealikud

Teaduslinna pealik – Urmet Paloveer
Mob: +372 5665 7006; e-mail: urmet.paloveer@ut.ee

Lastelinna pealik – Liina Järvpõld
Mob: +372 5342 4859; e-mail: liina@hansapaevad.ee

 

Hansalaat

Laadapealik – Malle Blumenau
Tel: +372 7361 192; e-mail: malle.blumenau@raad.tartu.ee

Müügiplatside kontaktid:

Raekoja plats ja Raekoja platsi telk – Tiina Konsen

Tel: +372 5305 9698; e-mail: tiina.konsen@raad.tartu.ee

Rüütli tänav – Maarja-Liisa Lillevere

Tel: +372 5373 4627; e-mail: maarjalillevere@gmail.com

Küüni tänav (peale Hansatelki), Uueturu park, Kaubamaja lasteala, Kaubahoov – Viivi Maremäe

Tel: +372 736 1139; e-mail: viivi.maremae@raad.tartu.ee

Toitlustamine, Hansatelk, Küüni tänava algus – Ene Palu

Tel: +372 736 1198; e-mail: ene.palu@raad.tartu.ee

 

Tartu Hansapäevi korraldab SA Tartu Muusikafestival

Raekoja plats 12
51004 Tartu