Projektipealik – Jaanus Tepomees
Mob: +372 5348 4158; e-mail: jaanus@hansapaevad.ee

Kommunikatsioonipealik – Marika Goldman
Mob: +372 5564 4413; e-mail: marika@hansapaevad.ee

Turunduspealik – Kadi Rutens
Mob: +372 5800 3458; e-mail: kadi@hansapaevad.ee

Linnakujunduse ja töötubade pealik – Kadri Vissel
Mob: +372 5667 6262; e-mail: kadri@hansapaevad.ee

Produktsiooni ja vabatahtlike pealik – Tiit Sibul
Mob: +372 5662 1229; e-mail: tiit@hansapaevad.ee

 

Linnade pealikud

Jõelinna ja Toomelava pealik – Annika Oona
Mob: +372 5346 2893; e-mail: annika@hansapaevad.ee

Teaduslinna pealik – Urmet Paloveer
Mob: +372 5665 7006; e-mail: urmet.paloveer@ut.ee

Lastelinna pealik – Liina Järvpõld
Mob: +372 5342 4859; e-mail: liina@hansapaevad.ee

Raualinna pealik – Kristel Tannik
Mob: +372 5340 8873; e-mail: kristel.tannik@tasku.ee

Maitseelamuste linna pealik – Triinu Akkerman
Mob: +372 5346 0078; e-mail: maitseelamuse.koda@gmail.com

 

Hansalaat

Laadapealik – Malle Blumenau
Tel: +372 7361 192; e-mail: malle.blumenau@raad.tartu.ee

Raekoja plats ja Raekoja platsi telk – Anne Ptšelovodova tel. 7361 142, email: Anne.Ptselovodova@raad.tartu.ee

Rüütli tänav, Küüni tänav (pärast Hansatelki), Uueturu park, Kaubamaja lasteala, Kaubahoov – Viivi Maremäe, tel. 7361 139, email: Viivi.Maremae@raad.tartu.ee

Toitlustamine, Hansatelk, Küüni tänava algus – Ene Palu, tel. 7361 198, email: Ene.Palu@raad.tartu.ee

 
Tartu Hansapäevi korraldab SA Tartu Muusikafestival

Raekoja plats 12
51004 Tartu