Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2012/index.php on line 45 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2012/index.php on line 51 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2012/index.php on line 123 Uurivad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Uurivad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Tartu Hansapäevad 2013 toimuvad 19.-21. juulil.


Tänavused Tartu Hansapäevad pakuvad lisaks rõõmsale ajaloolisele linnapeole ka hulga võimalusi osa saada teadusmaailmast - taas teeb Toomel uksed lahti Teaduslinn, ent veel enam, Tartu kuulutatakse 20. juuli keskpäeval Hansapäevade avamisel maailma füüsikapealinnaks! Sest sel päeval on linnas ligi tuhat rahvusvahelisest füüsikaolümpiaadist osavõtjat - külalised ja linlased saavad uurida Tartut Teaduslinnas, Ahhaas ja mõistagi Jaanilinnas. 


Kirev Hansalaat alustab laupäeva hommikul, nagu ka Maalinn Pirogovi platsil, Raualinn Tasku ümber, Holmi saar ülejõel ja Lastelinn Lutsu tänaval.

Uue linnana seab end Emajõe kaldal sisse Kunstilinn - kõiki kunstitundlikke inimesi oodatakse oma andeid loomingusse valama. Eesti Film 100 raames on filmihuvilised oodatud Kinolinna.


Tänavu on kesklinna rohkem asja ka spordihuvilistel, sest 21. - 22. juulil spurdib Tartus esmakordselt rahvusvaheline Tartu Triathlon.

 

Tartus näeme!

Uurivad Tartu Hansapäevad tervitavad teid!