Teaduslinn

Juba teist aastat järjest tasub Tartu Hansapäevade ajal seada sammud rohelusse Toomemäele, sest siin avab oma väravad taaskord Teaduslinn. Möödunud aastal mitmesuguseid töötubasid ning tegevusi pakkunud Teaduslinn on avatud käesoleval aastal 20.-22. juulini.   TÜ ajaloo muuseumi eestvõttel toimuva Teaduslinna eesmärk on pakkuda atraktiivset ja meeleolukat tegevust ning tutvustada Eestit kui innovaatikat, teadust ja oma teaduspärandit väärtustavat väikeriiki. Atraktiivse ja kaasahaarava tegevuse kaudu saavad Eesti teadusajaloo suurimate saavutuste ning teadlaste eluga tutvuda nii Tartu kodanikud kui ka linna külalised.   Teaduslinnal on kaks keset: tähetorni juures leiavad aset rohkem või vähem füüsikaga seotud tegevused ning toomkiriku juures tegutsevad ülejäänud teadusvaldkonnad ning Eesti erinevad muuseumid. Samal ajal on avatud ka kõik Tartu Ülikooli muuseumid: TÜ ajaloo muuseum, toomkiriku tornid, Tartu tähetorn ja TÜ kunstimuuseum (20. ja 21. juulil).   Kohtume Toomel!   Teaduslinn on avatud: Reede, 20. juuli kell 12.30-18.00 Laupäev, 21. juuli kell 11.00-20.00 Pühapäev, 22. juuli 11.00-17.00

Teaduslinn

30. märtsil 2012

Juba teist aastat järjest tasub Tartu Hansapäevade ajal seada sammud rohelusse Toomemäele, sest siin avab oma väravad taaskord Teaduslinn. Möödunud aastal mitmesuguseid töötubasid ning tegevusi pakkunud Teaduslinn on avatud käesoleval aastal 20.-22. juulini.

 
TÜ ajaloo muuseumi eestvõttel toimuva Teaduslinna eesmärk on pakkuda atraktiivset ja meeleolukat tegevust ning tutvustada Eestit kui innovaatikat, teadust ja oma teaduspärandit väärtustavat väikeriiki. Atraktiivse ja kaasahaarava tegevuse kaudu saavad Eesti teadusajaloo suurimate saavutuste ning teadlaste eluga tutvuda nii Tartu kodanikud kui ka linna külalised.

 

Teaduslinnal on kaks keset: tähetorni juures leiavad aset rohkem või vähem füüsikaga seotud tegevused ning toomkiriku juures tegutsevad ülejäänud teadusvaldkonnad ning Eesti erinevad muuseumid. Samal ajal on avatud ka kõik Tartu Ülikooli muuseumid: TÜ ajaloo muuseum, toomkiriku tornid, Tartu tähetorn ja TÜ kunstimuuseum (20. ja 21. juulil).

 
Kohtume Toomel!

 

Teaduslinn on avatud:

Reede, 20. juuli kell 12.30-18.00

Laupäev, 21. juuli kell 11.00-20.00

Pühapäev, 22. juuli 11.00-17.00

Teaduslinn
Teaduslinn
Teaduslinn
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at web hosting best top 5 uK review present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 20.-22. juulil 2012