Tartu Hansapäevadel abielluvad Ave ja Janno

21. juulil kell 15.00 astuvad abiellu Tartu Hansapäevade kolmas pruutpaar Janno ja Ave. Pidulik pulmatseremoonia toimub Raekoja platsil, kuhu kõik külalised ja linnarahvas on oodatud ning taas võtab Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarilt abieluvande ja annab neile oma õnnistuse.

Hansa pulm 2010 - Merit ja MarkoNii Ave kui Janno, kes on mõlemad Tartumaalt pärit, plaanisid algselt väikest ja vaikset pulma, kuid otsustasid ühiselt, et meeldejääv tähistamine on nende jaoks oluline. Tartu Hansapäevade pulmapaariks olemine ja kogu linnarahva eest oma abieluvande andmine on nii Janno kui Ave sõnul just see, mis pulmad meeldejäävaks teeb. „See on midagi erilist, et saame tähistada meie kaunist päeva peale oma külaliste ka kodulinna linnarahvaga ja jagada kasvõi killukese rõõmu ka nende südamesse,“ sõnab Ave pulmapeo kohta.   Tseremoonia leiab aset 21. juulil kell 15.00, kus Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarile oma õnnistuse annab.   Tseremooniale järgneb ühispildistamine koos pulma kogunenud külalistega, ja pulmapidu Antoniuse õuel. Koos pulmakülaliste ja linnarahvaga tantsitakse pulmatantsu ning mängitakse rahvalikke mänge.   Ave ja Janno pulmapäeva paneb Tartu Linnamuuseum 25 aastaks hoiule, koos sepaga lööb peigmees õnne raua sisse ning vallalistel neidudel on võimalus pruudikimpu püüda.   Hansapulm toimu sel aastal kolmandat korda – 2010. aastal abiellusid Raekoja platsil Merit ja Marko, 2011. aastal Katrin ja Priit.   Tartu Hansapäevad toimuvad sel aastal 17. korda ning taas on külalistele avatud juba armsaks saanud Jaanilinn, Jõelinn, Lastelinn, Maalinn, Teaduslinn ja Raualinn. Uuendusena seab end sisse Kunstilinn Emajõe paremkaldal ning Kinolinn Tartu Loomemajanduskeskuses. Hansa pulm 2011 - Katrin ja Priit 21. juulil kell 15.00 astuvad abiellu Tartu Hansapäevade kolmas pruutpaar Janno ja Ave. Pidulik pulmatseremoonia toimub Raekoja platsil, kuhu kõik külalised ja linnarahvas on oodatud ning taas võtab Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarilt abieluvande ja annab neile oma õnnistuse.

Tartu Hansapäevadel abielluvad Ave ja Janno

14. juulil 2012

21. juulil kell 15.00 astuvad abiellu Tartu Hansapäevade kolmas pruutpaar Janno ja Ave. Pidulik pulmatseremoonia toimub Raekoja platsil, kuhu kõik külalised ja linnarahvas on oodatud ning taas võtab Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarilt abieluvande ja annab neile oma õnnistuse.

Tartu Hansapäevadel abielluvad Ave ja Janno
Hansa pulm 2010 - Merit ja Marko

Nii Ave kui Janno, kes on mõlemad Tartumaalt pärit, plaanisid algselt väikest ja vaikset pulma, kuid otsustasid ühiselt, et meeldejääv tähistamine on nende jaoks oluline. Tartu Hansapäevade pulmapaariks olemine ja kogu linnarahva eest oma abieluvande andmine on nii Janno kui Ave sõnul just see, mis pulmad meeldejäävaks teeb. „See on midagi erilist, et saame tähistada meie kaunist päeva peale oma külaliste ka kodulinna linnarahvaga ja jagada kasvõi killukese rõõmu ka nende südamesse,“ sõnab Ave pulmapeo kohta.

 

Tseremoonia leiab aset 21. juulil kell 15.00, kus Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarile oma õnnistuse annab.

 

Tseremooniale järgneb ühispildistamine koos pulma kogunenud külalistega, ja pulmapidu Antoniuse õuel. Koos pulmakülaliste ja linnarahvaga tantsitakse pulmatantsu ning mängitakse rahvalikke mänge.

 

Ave ja Janno pulmapäeva paneb Tartu Linnamuuseum 25 aastaks hoiule, koos sepaga lööb peigmees õnne raua sisse ning vallalistel neidudel on võimalus pruudikimpu püüda.

 

Hansapulm toimu sel aastal kolmandat korda – 2010. aastal abiellusid Raekoja platsil Merit ja Marko, 2011. aastal Katrin ja Priit.

 

Tartu Hansapäevad toimuvad sel aastal 17. korda ning taas on külalistele avatud juba armsaks saanud Jaanilinn, Jõelinn, Lastelinn, Maalinn, Teaduslinn ja Raualinn. Uuendusena seab end sisse Kunstilinn Emajõe paremkaldal ning Kinolinn Tartu Loomemajanduskeskuses. 

Tartu Hansapäevadel abielluvad Ave ja Janno
Hansa pulm 2011 - Katrin ja Priit
Tartu Hansapäevadel abielluvad Ave ja Janno 21. juulil kell 15.00 astuvad abiellu Tartu Hansapäevade kolmas pruutpaar Janno ja Ave. Pidulik pulmatseremoonia toimub Raekoja platsil, kuhu kõik külalised ja linnarahvas on oodatud ning taas võtab Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarilt abieluvande ja annab neile oma õnnistuse.
Tartu Hansapäevadel abielluvad Ave ja Janno
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at web hosting best top 5 uK review present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 20.-22. juulil 2012