Hansamängude nädal mänguasjamuuseumis tuleb põnev

Tartu Mänguasjamuuseumis mängitakse suviste Hansapäevade aegu hansamänge. Muuseumi galeriis on vaid viieks päevaks avatud keskaegseid mänge ja mänguasju tutvustav erinäitus ning Teatri Kodu pakub kõigile külastajatele võimaluse 700 aastat ajas tagasi rännata.

Muuseumi hansamängud algavad juba sellel kolmapäeval - mängutoas saab kududa kangast ja punuda paelu ning galeriis proovida kätt täringuid veeretades, doominoklotse kokku ladudes ja vanu lauamänge tundma õppides. Galerii seintel olev näitus tutvustab hansaaegseid tüdrukute ja poiste mänguasju, veeremänge, täringumänge ja tollast elu-olu. Nädalavahetusel, 21. ja 22. juulil, kui muuseumi ees olevast Lutsu tänavast saab Lastelinn, toimuvad galeriis kasetohust ja riideribadest mänguasjade valmistamise õpitoad. Teatri Kodu teatrinukkude muuseumis on aga igal keskajahuvilisel võimalus lisaks teatrinukkudele uudistada ka 700 aasta vanust elamut, haruldast 14. sajandist pärit hüpokaustahju ja erinevaid arheoloogilisi leide.  Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Muuseumi põhimaja ja Teatri Kodu teatrinukkude muuseumi saab külastada ühise komplekspiletiga. Lisainfo aadressilwww.mm.ee või telefonil 7461 777 Tartu Mänguasjamuuseumis mängitakse suviste Hansapäevade aegu hansamänge. Muuseumi galeriis on vaid viieks päevaks avatud keskaegseid mänge ja mänguasju tutvustav erinäitus ning Teatri Kodu pakub kõigile külastajatele võimaluse 700 aastat ajas tagasi rännata.

Hansamängude nädal mänguasjamuuseumis tuleb põnev

19. juulil 2012

Tartu Mänguasjamuuseumis mängitakse suviste Hansapäevade aegu hansamänge. Muuseumi galeriis on vaid viieks päevaks avatud keskaegseid mänge ja mänguasju tutvustav erinäitus ning Teatri Kodu pakub kõigile külastajatele võimaluse 700 aastat ajas tagasi rännata.

Muuseumi hansamängud algavad juba sellel kolmapäeval - mängutoas saab kududa kangast ja punuda paelu ning galeriis proovida kätt täringuid veeretades, doominoklotse kokku ladudes ja vanu lauamänge tundma õppides. Galerii seintel olev näitus tutvustab hansaaegseid tüdrukute ja poiste mänguasju, veeremänge, täringumänge ja tollast elu-olu. Nädalavahetusel, 21. ja 22. juulil, kui muuseumi ees olevast Lutsu tänavast saab Lastelinn, toimuvad galeriis kasetohust ja riideribadest mänguasjade valmistamise õpitoad. Teatri Kodu teatrinukkude muuseumis on aga igal keskajahuvilisel võimalus lisaks teatrinukkudele uudistada ka 700 aasta vanust elamut, haruldast 14. sajandist pärit hüpokaustahju ja erinevaid arheoloogilisi leide. 

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Muuseumi põhimaja ja Teatri Kodu teatrinukkude muuseumi saab külastada ühise komplekspiletiga. Lisainfo aadressilwww.mm.ee või telefonil 7461 777

Hansamängude nädal mänguasjamuuseumis tuleb põnev Tartu Mänguasjamuuseumis mängitakse suviste Hansapäevade aegu hansamänge. Muuseumi galeriis on vaid viieks päevaks avatud keskaegseid mänge ja mänguasju tutvustav erinäitus ning Teatri Kodu pakub kõigile külastajatele võimaluse 700 aastat ajas tagasi rännata.
Hansamängude nädal mänguasjamuuseumis tuleb põnev
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at web hosting best top 5 uK review present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 20.-22. juulil 2012