Hansa pulm

Hansa pulm, kus sel aastal abielluvad Ave ja Janno, leiab aset 21. juulil kell 15.00, kus Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarile oma õnnistuse annab.   Tseremooniale järgneb ühispildistamine koos pulma kogunenud külalistega, ja pulmapidu Antoniuse õuel. Koos pulmakülaliste ja linnarahvaga tantsitakse pulmatantsu ning mängitakse rahvalikke mänge.   Ave ja Janno pulmapäeva paneb Tartu Linnamuuseum 25 aastaks hoiule, koos sepaga lööb peigmees õnne raua sisse ning vallalistel neidudel on võimalus pruudikimpu püüda.    Janno on kasvanud Rannus, Võrtsjärve ääres. Ta on lõpetanud Puhja gümnaasiumi ja sealt edasi alustas tööinimese karjääri, praegu töötab ta Soomes. Janno on pikka aega tegelenud korvpalliga, mänginud Puhja Strohhis, Tartumaa tasandil III ja II liiga tasemel.   Ave on pärit Tartumaalt, Meerilt, käinud Nõo koolis ja lõpetanud Elva gümnaasiumi. Oma tööelu alustas ta ettekandjana, kuid oma õiget ametit otsides sai ta koha Elva Haigla vastuvõtulauas, kus praeguseks on ta töötanud 5 aastat.

Hansa pulm

Hansa pulm, kus sel aastal abielluvad Ave ja Janno, leiab aset 21. juulil kell 15.00, kus Tartu linnapea Urmas Kruuse pruutpaarile oma õnnistuse annab.

 

Tseremooniale järgneb ühispildistamine koos pulma kogunenud külalistega, ja pulmapidu Antoniuse õuel. Koos pulmakülaliste ja linnarahvaga tantsitakse pulmatantsu ning mängitakse rahvalikke mänge.

 

Ave ja Janno pulmapäeva paneb Tartu Linnamuuseum 25 aastaks hoiule, koos sepaga lööb peigmees õnne raua sisse ning vallalistel neidudel on võimalus pruudikimpu püüda. 

 

Janno on kasvanud Rannus, Võrtsjärve ääres. Ta on lõpetanud Puhja gümnaasiumi ja sealt edasi alustas tööinimese karjääri, praegu töötab ta Soomes. Janno on pikka aega tegelenud korvpalliga, mänginud Puhja Strohhis, Tartumaa tasandil III ja II liiga tasemel.

 
Ave on pärit Tartumaalt, Meerilt, käinud Nõo koolis ja lõpetanud Elva gümnaasiumi. Oma tööelu alustas ta ettekandjana, kuid oma õiget ametit otsides sai ta koha Elva Haigla vastuvõtulauas, kus praeguseks on ta töötanud 5 aastat.

Hansa pulm
Hansa pulm
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at web hosting best top 5 uK review present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 20.-22. juulil 2012