Nädalavahetusel Tartus peetavale hansalaadale tuleb pooltuhat kauplejat

Tartu hansapäevadega seoses peetakse kahel päeval kesklinnas hansalaata, kuhu tänavu saabub ligi 500 kauplejat.

"See on viimaste aastate tavapärane kauplejate arv. Kauplejaid jagub Raekoja platsile, Küüni tänavale, Kaubahoovi parki, Jaani kiriku juurde, Lutsu tänavale ja Atlantise juurde Jõelinna. Uudsena on sel aastal laadaliste käsutuses ka Rüütli tänav, kuhu oleme kauplejaid soovinud paigutada juba ammu ja sel aastal sai see teoks.Rüütli tänaval asub ka esinemislava,“ rääkis ettevõtluse osakonna kaubanduse peaspetsialist Meeri Tensing. Kauplejaid ja käsitöömeistreid tuleb Tartusse peaaegu igast Eestimaa nurgast - Haapsalust Narvani, Harjumaalt, Võrumaast Virumaani ja Setumaalt. Väga populaarsed on Tartu laadad ka lätlaste ja leedulaste seas, kes seegi kord on kohal oma erinäolise aiakeraamika, merevaigust ehete, linaste rõivaste,nahast ja karusnahast ning puidust käsitöötoodetega. Laadal müüakse käsitööd, toidu- ja talukaupa. Käsitöömeistrid tutvustavad keskaegseid töövõtteid ja –viise, punuvad korve, valmistavad ehteid, samas saab lasta endast portree joonistada jmt. Hansalaat on avatud laupäeval kell 10-20 ja pühapäeval kell 10-18. Hansapäevad kestavad Tartus 20.-22. juulini. Tartu hansapäevadega seoses peetakse kahel päeval kesklinnas hansalaata, kuhu tänavu saabub ligi 500 kauplejat.

Nädalavahetusel Tartus peetavale hansalaadale tuleb pooltuhat kauplejat

19. juulil 2012

Tartu hansapäevadega seoses peetakse kahel päeval kesklinnas hansalaata, kuhu tänavu saabub ligi 500 kauplejat.

"See on viimaste aastate tavapärane kauplejate arv. Kauplejaid jagub Raekoja platsile, Küüni tänavale, Kaubahoovi parki, Jaani kiriku juurde, Lutsu tänavale ja Atlantise juurde Jõelinna. Uudsena on sel aastal laadaliste käsutuses ka Rüütli tänav, kuhu oleme kauplejaid soovinud paigutada juba ammu ja sel aastal sai see teoks.Rüütli tänaval asub ka esinemislava,“ rääkis ettevõtluse osakonna kaubanduse peaspetsialist Meeri Tensing.

Kauplejaid ja käsitöömeistreid tuleb Tartusse peaaegu igast Eestimaa nurgast - Haapsalust Narvani, Harjumaalt, Võrumaast Virumaani ja Setumaalt. Väga populaarsed on Tartu laadad ka lätlaste ja leedulaste seas, kes seegi kord on kohal oma erinäolise aiakeraamika, merevaigust ehete, linaste rõivaste,nahast ja karusnahast ning puidust käsitöötoodetega.

Laadal müüakse käsitööd, toidu- ja talukaupa. Käsitöömeistrid tutvustavad keskaegseid töövõtteid ja –viise, punuvad korve, valmistavad ehteid, samas saab lasta endast portree joonistada jmt.

Hansalaat on avatud laupäeval kell 10-20 ja pühapäeval kell 10-18. Hansapäevad kestavad Tartus 20.-22. juulini.

Nädalavahetusel Tartus peetavale hansalaadale tuleb pooltuhat kauplejat Tartu hansapäevadega seoses peetakse kahel päeval kesklinnas hansalaata, kuhu tänavu saabub ligi 500 kauplejat.
Nädalavahetusel Tartus peetavale hansalaadale tuleb pooltuhat kauplejat
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at web hosting best top 5 uK review present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 20.-22. juulil 2012