Tartu Hansapäevad ja Tartu Mill Triathlon sulgevad kesklinnas tänavaid

Tartu Hansapäevade külastajatel avaneb sel aastal võimalus kaasa elada samaaegselt toimuvale Eesti esimesele linnatriatlonile Tartu Mill Triathlonile, mis on ühtlasi ka Balti ja Eesti karikavõistluse etapiks. Hansapäevade ja triatlonivõistluste läbiviimisega 20.-22. juulil on Tartu kesklinna liikluskorralduses mitmeid muudatusi ja piiranguid.

Hansapäevade ajutise liikluskorraldusega on seotud Jaani, Lutsu ja Poe tänav. Lisaks Vanemuise ülemine ja Vabaduse pst parkla.  Triatloni võistlusradade, tribüünide jm paigaldamisega on seotud Baeri, Jakobi, Kloostri, Kroonuaia, Lai, Narva mnt, Vene, Veski, Näituse, Vabaduse pst, Vabadussild ja Turuhoone parkla. Täpsem Tartu Mill Triathloni puudutav info võistluste kodulehelthttp://www.tartutriatlon.ee Seoses Vabaduse pst sulgemisega reedel, 20. juulil kell 18.00 – esmaspäev, 23. juulil kell 6.00 tagatakse vanalinna sisse- ja väljasõit Ülikooli tänava kaudu, mis muudetakse Vallikraavi-Jakobi lõigul kahesuunaliseks. Poe tänavale võimaldatakse juurdepääs Ülikooli tänava poolt reedel, 20. juulil kell 18.00 - esmaspäev, 23. juulil kell 6.00. Parkimine keelatakse Poe tänaval laupäeval, 21. juulil kell 6.00 – esmaspäeva, 23. juulil kell 6.00. Jaani ja Lutsu tänavatel on liikluspiirangud reedel, 20. juulil kell 7.00 – pühapäeval, 22. juulil kell 19.00. Vanemuise ülemine parkla ja Vabaduse pst parklasse on piiratud sissepääs laupäeval, 21. juulil kell 8.00 – pühapäeval, 22. juulil kell 19.00. Turuhoone parkla on suletud seoses triatloni teenindustelkidega reedel, 20. juulil kell 18.00 – esmaspäeval, 23. juulil kell 6.00. Lisaks on laiaulatuslikud liikluspiirangud spordivõistluste ajal laupäeval, 21. juulil kell 16 – 19 ja pühapäeval, 22. juulil kell 9 – 19. Tartu Hansapäevad ja Tartu Mill Triathlon soovitavad nädalavahetusel Tartu kesklinna tulla ilma autota ning arvestada võimalike liiklusseisakutega Narva-Puiestee ja Narva-Vahi ristmike ületamisel. Jalakäijatel palume anda teed jooksjatele võistlusrajal Emajõe äärsetel tänavatel ja Anne kanali ümbruses. Võistlusrajad on tähistatud ning liiklust korraldavad reguleerijad. Täpsem info ajutise liikluskorralduse kohta telefonil 5190 6134. Tartu Hansapäevad toimuvad sel aastal 17. korda ning taas on külalistele avatud juba armsaks saanud Jaanilinn, Jõelinn, Lastelinn, Maalinn, Teaduslinn ja Raualinn. Uuendusena seab end sisse Kunstilinn Emajõe paremkaldal ning Kinolinn Tartu Loomemajanduskeskuses.  Tartu Mill Triathlon saab teoks esmakordselt ning tegu on esimese triatloniga Eestis, mis toimub täies ulatuses linna südames. Korraldajad loodavad, et linnatriatlonist kujuneb Tartuga seotud traditsioon. Tartu Hansapäevi ja Tartu Mill Triathloni toetab ja aitab korraldada Tartu linn. Uudisele on lisatud liikluskaart ning ümbersõiduvõimalused laupäeval, 21. juulil ja pühapäeval, 22. juulil.     Liikluskorraldus (.pdf 0,2Mb), Ümbersõiduvõimalused laupäeval (.pdf 0,9Mb), Ümbersõiduvõimalused pühapäeval (.pdf 1,0Mb). Tartu Hansapäevade külastajatel avaneb sel aastal võimalus kaasa elada samaaegselt toimuvale Eesti esimesele linnatriatlonile Tartu Mill Triathlonile, mis on ühtlasi ka Balti ja Eesti karikavõistluse etapiks. Hansapäevade ja triatlonivõistluste läbiviimisega 20.-22. juulil on Tartu kesklinna liikluskorralduses mitmeid muudatusi ja piiranguid.

Tartu Hansapäevad ja Tartu Mill Triathlon sulgevad kesklinnas tänavaid

17. juulil 2012

Tartu Hansapäevade külastajatel avaneb sel aastal võimalus kaasa elada samaaegselt toimuvale Eesti esimesele linnatriatlonile Tartu Mill Triathlonile, mis on ühtlasi ka Balti ja Eesti karikavõistluse etapiks. Hansapäevade ja triatlonivõistluste läbiviimisega 20.-22. juulil on Tartu kesklinna liikluskorralduses mitmeid muudatusi ja piiranguid.

Hansapäevade ajutise liikluskorraldusega on seotud Jaani, Lutsu ja Poe tänav. Lisaks Vanemuise ülemine ja Vabaduse pst parkla. 

Triatloni võistlusradade, tribüünide jm paigaldamisega on seotud Baeri, Jakobi, Kloostri, Kroonuaia, Lai, Narva mnt, Vene, Veski, Näituse, Vabaduse pst, Vabadussild ja Turuhoone parkla. Täpsem Tartu Mill Triathloni puudutav info võistluste kodulehelthttp://www.tartutriatlon.ee

  • Seoses Vabaduse pst sulgemisega reedel, 20. juulil kell 18.00 – esmaspäev, 23. juulil kell 6.00 tagatakse vanalinna sisse- ja väljasõit Ülikooli tänava kaudu, mis muudetakse Vallikraavi-Jakobi lõigul kahesuunaliseks.
  • Poe tänavale võimaldatakse juurdepääs Ülikooli tänava poolt reedel, 20. juulil kell 18.00 - esmaspäev, 23. juulil kell 6.00. Parkimine keelatakse Poe tänaval laupäeval, 21. juulil kell 6.00 – esmaspäeva, 23. juulil kell 6.00.
  • Jaani ja Lutsu tänavatel on liikluspiirangud reedel, 20. juulil kell 7.00 – pühapäeval, 22. juulil kell 19.00.
  • Vanemuise ülemine parkla ja Vabaduse pst parklasse on piiratud sissepääs laupäeval, 21. juulil kell 8.00 – pühapäeval, 22. juulil kell 19.00.
  • Turuhoone parkla on suletud seoses triatloni teenindustelkidega reedel, 20. juulil kell 18.00 – esmaspäeval, 23. juulil kell 6.00.
  • Lisaks on laiaulatuslikud liikluspiirangud spordivõistluste ajal laupäeval, 21. juulil kell 16 – 19 ja pühapäeval, 22. juulil kell 9 – 19.


Tartu Hansapäevad ja Tartu Mill Triathlon soovitavad nädalavahetusel Tartu kesklinna tulla ilma autota ning arvestada võimalike liiklusseisakutega Narva-Puiestee ja Narva-Vahi ristmike ületamisel. Jalakäijatel palume anda teed jooksjatele võistlusrajal Emajõe äärsetel tänavatel ja Anne kanali ümbruses.

Võistlusrajad on tähistatud ning liiklust korraldavad reguleerijad. Täpsem info ajutise liikluskorralduse kohta telefonil 5190 6134.

Tartu Hansapäevad toimuvad sel aastal 17. korda ning taas on külalistele avatud juba armsaks saanud Jaanilinn, Jõelinn, Lastelinn, Maalinn, Teaduslinn ja Raualinn. Uuendusena seab end sisse Kunstilinn Emajõe paremkaldal ning Kinolinn Tartu Loomemajanduskeskuses. 

Tartu Mill Triathlon saab teoks esmakordselt ning tegu on esimese triatloniga Eestis, mis toimub täies ulatuses linna südames. Korraldajad loodavad, et linnatriatlonist kujuneb Tartuga seotud traditsioon.

Tartu Hansapäevi ja Tartu Mill Triathloni toetab ja aitab korraldada Tartu linn.

Uudisele on lisatud liikluskaart ning ümbersõiduvõimalused laupäeval, 21. juulil ja pühapäeval, 22. juulil.

 

 

pdf Liikluskorraldus (.pdf 0,2Mb), pdf Ümbersõiduvõimalused laupäeval (.pdf 0,9Mb), pdf Ümbersõiduvõimalused pühapäeval (.pdf 1,0Mb).
Tartu Hansapäevad ja Tartu Mill Triathlon sulgevad kesklinnas tänavaid Tartu Hansapäevade külastajatel avaneb sel aastal võimalus kaasa elada samaaegselt toimuvale Eesti esimesele linnatriatlonile Tartu Mill Triathlonile, mis on ühtlasi ka Balti ja Eesti karikavõistluse etapiks. Hansapäevade ja triatlonivõistluste läbiviimisega 20.-22. juulil on Tartu kesklinna liikluskorralduses mitmeid muudatusi ja piiranguid.
Tartu Hansapäevad ja Tartu Mill Triathlon sulgevad kesklinnas tänavaid
easy hosting web uk to use website solutions provided by hosting web uk good 10 top with business web hosting website vps review which are the great web hosting providers quality reliable good web hosting superb solutions, for website hosting in UK you may want to look at web hosting best top 5 uK review present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. Another choices are UK hosting web providers for conventional web hosting uk top by fast service also look list of web hosting free options
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 20.-22. juulil 2012