St. John’s Church stage

See also: Europeade 2011 programme   Thursday, 21 July – 12:00-17:00 12:00-12:25 AT 1 Hartberg 12:30-12:55 GL 83 Greenlander 13:00-13:25 IT 91 Sos de Santu Matteu 13:30-13:55 FIN 78 Kankaanpään 14:00-14:25 LV 101 Ridzenieks 14:30-14:55 UK 136 MacLennen 15:00-15:25 IT 92 Tenores 15:30-15:55 FR 82 Tiocanie 16:00-16:25 FIN 77 Turun 16:30-16:55 LV 113 Griezi                    LV 114  Rota   Friday, 22 July – 12:00-17:00   11:00 DE 20 Linsengericht 11:30 FIN 80 Jäähdyttelijät           FIN 75 Tampereen           FIN 74 Hollollaan 12:00 DE 22 Rowoler           DE 23 Salder 12:30 FIN 69 Ulmalan 13:00 LT 99 Raskila 13:30 BE 2 Knipoog jt 14:00 FIN 78 Kankaanpään 14:30 Sisters Šahrazad 15:00 LT 97 Miltuva 15:30 FIN 74 Hollolan           FIN 75 Tampereen 16:00 LV 107  Sansolis          LV 108  Ratins 16:30 DK 28 Hatting 17:00 Saltatriculi 17:30 Ellerino 18:00 Students of Raivo Rebane 18:30 Eller Brass 19:00 Ballare 19:30 Good night! Next day’s programme   Saturday, 23 July – 12:00-17:00   11:00-11:25 DE 27 Böhmerwäldler                    DE 19 Gemünden 11:30 DE 21 Saterland 12:00 IT 91 Sos de Santu Matteu 12:30 LV 111 Darta 13:00 IE 87 Bodhran 13:30 LT 100 Vetra 14:00 LV 113 Griezi          LV 114  Rota 14.30 FIN 69 Ulmalan 15:00 BE 2 Knipoog jt 15:30 free europeade 2011 16:00 DE 22 Rowoler           DE 23 Salder 16:30 free europeade 2011 17:00 Children’s ensemble Kapten Trumm from Tartu 17.30 Saltatriculi 18.00 Master of Magic Miraquel 18:30 Music of Silence 19:00 Just Tants 19:30 Youth ensemble Sireli from Tartu 20:00 St. John’s Church’s ensemble of early music 20:30 Good night! Next day’s programme   Sunday, 24 July – 12:00-14:00 11:00 RMA Lustpill, Tamsalu, Lääne-Viru County Sirje Luik 11:30 FFDG Värten, Põlva, Põlva County                                            11:45 FDG Kiljak, Vara, Jõgeva County Pille Martpõld 12:00 FDG Pangviina, Saku, Harju County Eve Lutter           FFDG Linda, Saku, Harju County Eve Lutter           FFDG Kurtna , Kurtna, Harju County Eve Lutter 12:30 FFDG Wallatud, Abja, Viljandi County Alli Laande 13:00 FG Saue Kägara, Saue, Harju County Elena Kalbus 13:30 FDG Kabujalakesed, Kuusalu, Harju County Eelika Krasmus          FFDG Viimikud, Kuusalu, Harju County Ilme Laagriküll siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

St. John’s Church stage

See also: Europeade 2011 programme

 

Thursday, 21 July – 12:00-17:00


12:00-12:25 AT 1 Hartberg

12:30-12:55 GL 83 Greenlander

13:00-13:25 IT 91 Sos de Santu Matteu

13:30-13:55 FIN 78 Kankaanpään

14:00-14:25 LV 101 Ridzenieks

14:30-14:55 UK 136 MacLennen

15:00-15:25 IT 92 Tenores

15:30-15:55 FR 82 Tiocanie

16:00-16:25 FIN 77 Turun

16:30-16:55 LV 113 Griezi

                   LV 114  Rota

 

Friday, 22 July – 12:00-17:00

 

11:00 DE 20 Linsengericht

11:30 FIN 80 Jäähdyttelijät

          FIN 75 Tampereen

          FIN 74 Hollollaan

12:00 DE 22 Rowoler

          DE 23 Salder

12:30 FIN 69 Ulmalan

13:00 LT 99 Raskila

13:30 BE 2 Knipoog jt

14:00 FIN 78 Kankaanpään

14:30 Sisters Šahrazad

15:00 LT 97 Miltuva

15:30 FIN 74 Hollolan

          FIN 75 Tampereen

16:00 LV 107  Sansolis

         LV 108  Ratins

16:30 DK 28 Hatting

17:00 Saltatriculi

17:30 Ellerino

18:00 Students of Raivo Rebane

18:30 Eller Brass

19:00 Ballare

19:30 Good night! Next day’s programme

 

Saturday, 23 July – 12:00-17:00

 

11:00-11:25 DE 27 Böhmerwäldler

                   DE 19 Gemünden

11:30 DE 21 Saterland

12:00 IT 91 Sos de Santu Matteu

12:30 LV 111 Darta

13:00 IE 87 Bodhran

13:30 LT 100 Vetra

14:00 LV 113 Griezi

         LV 114  Rota

14.30 FIN 69 Ulmalan

15:00 BE 2 Knipoog jt

15:30 free europeade 2011

16:00 DE 22 Rowoler

          DE 23 Salder

16:30 free europeade 2011

17:00 Children’s ensemble Kapten Trumm from Tartu

17.30 Saltatriculi

18.00 Master of Magic Miraquel

18:30 Music of Silence

19:00 Just Tants

19:30 Youth ensemble Sireli from Tartu

20:00 St. John’s Church’s ensemble of early music

20:30 Good night! Next day’s programme

 

Sunday, 24 July – 12:00-14:00


11:00 RMA Lustpill, Tamsalu, Lääne-Viru County Sirje Luik

11:30 FFDG Värten, Põlva, Põlva County                                           

11:45 FDG Kiljak, Vara, Jõgeva County Pille Martpõld

12:00 FDG Pangviina, Saku, Harju County Eve Lutter

          FFDG Linda, Saku, Harju County Eve Lutter

          FFDG Kurtna , Kurtna, Harju County Eve Lutter

12:30 FFDG Wallatud, Abja, Viljandi County Alli Laande

13:00 FG Saue Kägara, Saue, Harju County Elena Kalbus

13:30 FDG Kabujalakesed, Kuusalu, Harju County Eelika Krasmus

         FFDG Viimikud, Kuusalu, Harju County Ilme Laagriküll

St. John’s Church stage
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011