Raelinna kava

Vaata ka rahvakunstifestivali Europeade kava!   Neljapäev, 21. juuli 12:00 FI 73 Laihian Kansantanssijat 12:30 FI 76 Lakeuden Kansantanssijat 13:00 LT 97 Folk Group 'Mituva' 13:30 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive' 14:00 IE 86 Celtica 14:30 LV 118 Mara           LV 119 Brize 15:00 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière' 15:30 DK 28 Hatting if Folkedansere 16:00 IE 85 Landers Irish Dance Group 16:30 BE 2 Knipoog 17:00 UK 136 MacLennan Scottish Group 17:30 PT 126 Rancho Folclórico e Etnográfico  'As Ceifeiras da Fanadia' 18:00 EE Segakoor 'Tarbatu' Europeade afterparty 22:00 EE 56 RMA "Jauram" 23:00 LT 98 Mingé   Reede, 22. juuli 1. Euroopa rahvamuusikute kontsert Raekoja platsil 10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger' 11:00 CZ 17 Brnensky Valasek 11:10 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière' 11:20 EE 52 RMA 'Siller' 11:30 CZ 14 Lusatia Consort 11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed' 11:50 IT 89 Gruppo Folk Città di Borgosesia 12:00 LT 98 Mingé 12:10 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell' 12:20 CZ 15 Vonicka 12:30 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat' 12:40 ES 67 Pilpirrana Guateque Band 12:50 EE 56 RMA 'Jauram'   1. Euroopa laste- ja noorterühmade kontsert Raekoja platsil 14:00 CZ 17 Brnensky Valasek 14:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'           EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior 14:30 LV 102 Bitite 14:45 SK 134 Goralik 15:00 HU 84 Saarer Tanzgruppe 15:15 LV 112 Kamolitis 15:30 SK 135 Radost, Children's Folk Dancing Group 15:45 LV 115 Annele 16:00 FI 71 Siepakat/Siepakat Junior 15:15 LV 116 Garausi 16:30 BE 6 Vredon Europeade afterparty 22:00 EE 137 RMA 'Kiigat-käägat' 22:30 LT 98 Mingé   Laupäev, 23. juuli 2. Euroopa rahvamuusikute kontsert Raekoja platsil 10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger' 11:00 EE 52 RMA 'Siller' 11:10 IE 87 Bodhrán - Irish Culture Group 11:20 SE 132 Kungsängens Folkdansgille 11:30 CZ 14 Lusatia Consort 11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed' 11:50 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive' 12:00 LV 110 Youth Folk Dance Group 'Dejotprieks' 12:10 IE 86 Celtica 12:20 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell' 12:30 FI 79 Nilsbyn Pelimannit 12:40 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat' 12:50 TR 140 Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Folk Song and Music Group 2. Euroopa laste- ja noorterühmade kontsert Raekoja platsil 14:00 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins' 14:15 CZ 14 Lusatia Consort 14:30 LV 116 Garausi 14:45 TR 138 Akhisar Anadolu Lisesi Folk Dance Group           TR 139 Akhisar Anadolu Ögretmen Lisesi Folk Dance Group 15:00 LV 112 Kamolitis 15:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'           EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior 15:30  LV 102 Bitite 15:45 IE 85 Landers Irish Dance Group 16:00 LV 115 Annele 16:15 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe   Pühapäev, 24. juuli 10:30 EE SR 'Vikerkaar' 10:50 EE SR 'Kannel'            EE NR 'Tsöör' 11:10 EE Tartu Ülikooli RKA vilistlasrühm 11:30 EE SR 'Valla-alune' 11:50 EE Torupilliansambel 'Linnutaja' 12:10 EE SR 'Kandali' 12:40 EE SR 'Kajakas' 13:00 EE Eesti Orkestrijuhtide Rahvamuusikaorkester 13:30 EE Segakoor 'Tarbatu' siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Raelinna kava

Vaata ka rahvakunstifestivali Europeade kava!

 

Neljapäev, 21. juuli

12:00 FI 73 Laihian Kansantanssijat

12:30 FI 76 Lakeuden Kansantanssijat

13:00 LT 97 Folk Group 'Mituva'

13:30 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive'

14:00 IE 86 Celtica

14:30 LV 118 Mara

          LV 119 Brize

15:00 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière'

15:30 DK 28 Hatting if Folkedansere

16:00 IE 85 Landers Irish Dance Group

16:30 BE 2 Knipoog

17:00 UK 136 MacLennan Scottish Group

17:30 PT 126 Rancho Folclórico e Etnográfico  'As Ceifeiras da Fanadia'

18:00 EE Segakoor 'Tarbatu'

Europeade afterparty

22:00 EE 56 RMA "Jauram"

23:00 LT 98 Mingé

 

Reede, 22. juuli

1. Euroopa rahvamuusikute kontsert Raekoja platsil

10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger'

11:00 CZ 17 Brnensky Valasek

11:10 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière'

11:20 EE 52 RMA 'Siller'

11:30 CZ 14 Lusatia Consort

11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed'

11:50 IT 89 Gruppo Folk Città di Borgosesia

12:00 LT 98 Mingé

12:10 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell'

12:20 CZ 15 Vonicka

12:30 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat'

12:40 ES 67 Pilpirrana Guateque Band

12:50 EE 56 RMA 'Jauram'

 

1. Euroopa laste- ja noorterühmade kontsert Raekoja platsil

14:00 CZ 17 Brnensky Valasek

14:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'

          EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior

14:30 LV 102 Bitite

14:45 SK 134 Goralik

15:00 HU 84 Saarer Tanzgruppe

15:15 LV 112 Kamolitis

15:30 SK 135 Radost, Children's Folk Dancing Group

15:45 LV 115 Annele

16:00 FI 71 Siepakat/Siepakat Junior

15:15 LV 116 Garausi

16:30 BE 6 Vredon

Europeade afterparty

22:00 EE 137 RMA 'Kiigat-käägat'

22:30 LT 98 Mingé

 

Laupäev, 23. juuli

2. Euroopa rahvamuusikute kontsert Raekoja platsil

10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger'

11:00 EE 52 RMA 'Siller'

11:10 IE 87 Bodhrán - Irish Culture Group

11:20 SE 132 Kungsängens Folkdansgille

11:30 CZ 14 Lusatia Consort

11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed'

11:50 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive'

12:00 LV 110 Youth Folk Dance Group 'Dejotprieks'

12:10 IE 86 Celtica

12:20 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell'

12:30 FI 79 Nilsbyn Pelimannit

12:40 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat'

12:50 TR 140 Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Folk Song and Music Group

2. Euroopa laste- ja noorterühmade kontsert Raekoja platsil

14:00 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins'

14:15 CZ 14 Lusatia Consort

14:30 LV 116 Garausi

14:45 TR 138 Akhisar Anadolu Lisesi Folk Dance Group

          TR 139 Akhisar Anadolu Ögretmen Lisesi Folk Dance Group

15:00 LV 112 Kamolitis

15:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'

          EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior

15:30  LV 102 Bitite

15:45 IE 85 Landers Irish Dance Group

16:00 LV 115 Annele

16:15 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe

 

Pühapäev, 24. juuli

10:30 EE SR 'Vikerkaar'

10:50 EE SR 'Kannel' 

          EE NR 'Tsöör'

11:10 EE Tartu Ülikooli RKA vilistlasrühm

11:30 EE SR 'Valla-alune'

11:50 EE Torupilliansambel 'Linnutaja'

12:10 EE SR 'Kandali'

12:40 EE SR 'Kajakas'

13:00 EE Eesti Orkestrijuhtide Rahvamuusikaorkester

13:30 EE Segakoor 'Tarbatu'

Raelinna kava
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011