Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2011/index.php on line 45 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2011/index.php on line 51 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2011/index.php on line 54 Программа

Программа

21 июля   12:00-17:00 Выступления фольклорных танцевальных коллективов на площадях и улицах  12:00 FI 73 Laihian Kansantanssijat 12:30 FI 76 Lakeuden Kansantanssijat 13:00 LT 97 Folk Group 'Mituva' 13:30 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive' 14:00 IE 86 Celtica 14:30 LV 118 Mara           LV 119 Brize 15:00 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière' 15:30 DK 28 Hatting if Folkedansere 16:00 IE 85 Landers Irish Dance Group 16:30 BE 2 Knipoog 17:00 UK 136 MacLennan Scottish Group 17:30 PT 126 Rancho Folclórico e Etnográfico  'As Ceifeiras da Fanadia' 18:00 EE Segakoor 'Tarbatu'   21:00-24:00 Вечеринка - Ратушная площадь 22:00 EE 56 RMA "Jauram" 23:00 LT 98 Mingé   22 июля   11:00-13:00 1. концерт Европейских музыкальных групп - Главная сцена Ратушной площади 10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger' 11:00 CZ 17 Brnensky Valasek 11:10 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière' 11:20 EE 52 RMA 'Siller' 11:30 CZ 14 Lusatia Consort 11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed' 11:50 IT 89 Gruppo Folk Città di Borgosesia 12:00 LT 98 Mingé 12:10 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell' 12:20 CZ 15 Vonicka 12:30 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat' 12:40 ES 67 Pilpirrana Guateque Band 12:50 EE 56 RMA 'Jauram'   14:00-17:00 1. концерт Европейских детских и молодежных групп – Ратушная площадь 14:00 CZ 17 Brnensky Valasek 14:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'           EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior 14:30 LV 102 Bitite 14:45 SK 134 Goralik 15:00 HU 84 Saarer Tanzgruppe 15:15 LV 112 Kamolitis 15:30 SK 135 Radost, Children's Folk Dancing Group 15:45 LV 115 Annele 16:00 FI 71 Siepakat/Siepakat Junior 15:15 LV 116 Garausi 16:30 BE 6 Vredon    21:00-24:00 Вечеринка - Ратушная площадь 22:00 EE 137 RMA 'Kiigat-käägat' 22:30 LT 98 Mingé   23 июля 11:00-13:00 2. концерт Европейских музыкальных групп - Главная сцена Ратушной площади 10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger' 11:00 EE 52 RMA 'Siller' 11:10 IE 87 Bodhrán - Irish Culture Group 11:20 SE 132 Kungsängens Folkdansgille 11:30 CZ 14 Lusatia Consort 11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed' 11:50 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive' 12:00 LV 110 Youth Folk Dance Group 'Dejotprieks' 12:10 IE 86 Celtica 12:20 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell' 12:30 FI 79 Nilsbyn Pelimannit 12:40 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat' 12:50 TR 140 Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Folk Song and Music Group   14:00-17:00 2. концерт Европейских детских и молодежных групп – Ратушная площадь 14:00 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins' 14:15 CZ 14 Lusatia Consort 14:30 LV 116 Garausi 14:45 TR 138 Akhisar Anadolu Lisesi Folk Dance Group           TR 139 Akhisar Anadolu Ögretmen Lisesi Folk Dance Group 15:00 LV 112 Kamolitis 15:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'           EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior 15:30  LV 102 Bitite 15:45 IE 85 Landers Irish Dance Group 16:00 LV 115 Annele 16:15 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe   24 июля   10:30 EE SR 'Vikerkaar' 10:50 EE SR 'Kannel'            EE NR 'Tsöör' 11:10 EE Tartu Ülikooli RKA vilistlasrühm 11:30 EE SR 'Valla-alune' 11:50 EE Torupilliansambel 'Linnutaja' 12:10 EE SR 'Kandali' 12:40 EE SR 'Kajakas' 13:00 EE Eesti Orkestrijuhtide Rahvamuusikaorkester 13:30 EE Segakoor 'Tarbatu' siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kiki kodulehtede tid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel mral kodulehe nhtavus aitab turunduseesmrke saavutada e-poe tegemine on heaks vimaluseks tooteid tutvustada, vaata lhemalt e-poe tegemine phjalikumalt saab e-poe tegemine aidata levaatlikku lugemist tpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldusssteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Программа

21 июля

 

12:00-17:00 Выступления фольклорных танцевальных коллективов на площадях и улицах 

12:00 FI 73 Laihian Kansantanssijat

12:30 FI 76 Lakeuden Kansantanssijat

13:00 LT 97 Folk Group 'Mituva'

13:30 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive'

14:00 IE 86 Celtica

14:30 LV 118 Mara

          LV 119 Brize

15:00 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière'

15:30 DK 28 Hatting if Folkedansere

16:00 IE 85 Landers Irish Dance Group

16:30 BE 2 Knipoog

17:00 UK 136 MacLennan Scottish Group

17:30 PT 126 Rancho Folclórico e Etnográfico  'As Ceifeiras da Fanadia'

18:00 EE Segakoor 'Tarbatu'

 

21:00-24:00 Вечеринка - Ратушная площадь

22:00 EE 56 RMA "Jauram"

23:00 LT 98 Mingé

 

22 июля

 

11:00-13:00 1. концерт Европейских музыкальных групп - Главная сцена Ратушной площади

10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger'

11:00 CZ 17 Brnensky Valasek

11:10 CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière'

11:20 EE 52 RMA 'Siller'

11:30 CZ 14 Lusatia Consort

11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed'

11:50 IT 89 Gruppo Folk Città di Borgosesia

12:00 LT 98 Mingé

12:10 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell'

12:20 CZ 15 Vonicka

12:30 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat'

12:40 ES 67 Pilpirrana Guateque Band

12:50 EE 56 RMA 'Jauram'

 

14:00-17:00 1. концерт Европейских детских и молодежных групп – Ратушная площадь

14:00 CZ 17 Brnensky Valasek

14:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'

          EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior

14:30 LV 102 Bitite

14:45 SK 134 Goralik

15:00 HU 84 Saarer Tanzgruppe

15:15 LV 112 Kamolitis

15:30 SK 135 Radost, Children's Folk Dancing Group

15:45 LV 115 Annele

16:00 FI 71 Siepakat/Siepakat Junior

15:15 LV 116 Garausi

16:30 BE 6 Vredon 

 

21:00-24:00 Вечеринка - Ратушная площадь

22:00 EE 137 RMA 'Kiigat-käägat'

22:30 LT 98 Mingé

 

23 июля


11:00-13:00 2. концерт Европейских музыкальных групп - Главная сцена Ратушной площади

10:57 BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger'

11:00 EE 52 RMA 'Siller'

11:10 IE 87 Bodhrán - Irish Culture Group

11:20 SE 132 Kungsängens Folkdansgille

11:30 CZ 14 Lusatia Consort

11:40 EE 59 RMA 'Pilistvere Pillimehed'

11:50 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive'

12:00 LV 110 Youth Folk Dance Group 'Dejotprieks'

12:10 IE 86 Celtica

12:20 EE 51 RMA 'Väägvere külakapell'

12:30 FI 79 Nilsbyn Pelimannit

12:40 EE 44 RMA 'Kiigat-käägat'

12:50 TR 140 Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Folk Song and Music Group

 

14:00-17:00 2. концерт Европейских детских и молодежных групп – Ратушная площадь

14:00 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins'

14:15 CZ 14 Lusatia Consort

14:30 LV 116 Garausi

14:45 TR 138 Akhisar Anadolu Lisesi Folk Dance Group

          TR 139 Akhisar Anadolu Ögretmen Lisesi Folk Dance Group

15:00 LV 112 Kamolitis

15:15 EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'

          EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior

15:30  LV 102 Bitite

15:45 IE 85 Landers Irish Dance Group

16:00 LV 115 Annele

16:15 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe

 

24 июля

 

10:30 EE SR 'Vikerkaar'

10:50 EE SR 'Kannel' 

          EE NR 'Tsöör'

11:10 EE Tartu Ülikooli RKA vilistlasrühm

11:30 EE SR 'Valla-alune'

11:50 EE Torupilliansambel 'Linnutaja'

12:10 EE SR 'Kandali'

12:40 EE SR 'Kajakas'

13:00 EE Eesti Orkestrijuhtide Rahvamuusikaorkester

13:30 EE Segakoor 'Tarbatu'

Программа
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011