Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np10642/domains/hansapaevad.ee/public_html/2008/index.php on line 18 Kontakt

    Eesti keeles | In English | На русском   
Avaleht Kontakt

Tartu Hansapäevad 2008 meeskonna kontaktid

Projektijuht - Ants Johanson, 505 7 303, ants@johanson.ee

Linnade juhid:
A. Le Coqi lava - Ants Johanson, 505 7 303, ants@johanson.ee
Jõelinn (Muinasaeg) - Tarmo Ladva, 53 913 830, tarmo@tac.ee
Jaani linn (Keskaeg) Inga Talvis, 52 97 919, inga.talvis@gmail.com
Lastelinn ja Tulevikulinn, Tairo Talvis - 56 913 441, tairo.talvis@mail.ee

Laat:
Malle Blumenau - 50 10 239, malle.blumenau@raad.tartu.ee
Viivi Irs - 53 308 102, viivi.irs@raad.tartu.ee
Meeri Tensing - 52 63 295, meeri.tensing@raad.tartu.ee

Linnakujundus:
Kersti Rattus - 52 85 369, kersti@kultuur.edu.ee
Edith Hermann - 56 612 608, edith.hermann@art.tartu.ee

Vabatahtlikud, hiljem ka ava- ja lõputseremoonia koordinaator:
Dein-Tom Tõnsing - 56 265 267, dein-tom@varius.ee

Programmi tehniline pool:
Elmet Neumann - 50 57 304, elmet@neumannstuudio.ee

Turundus ja meediasuhted:
Mari-Liisa Parder – 50 52 517, mariliisa.parder@pridea.ee

Liikluskorraldus:
Martin Nelis - 51 906 134, martin.nelis@raad.tartu.ee



Aara disainibüroo Kodulehtede tegemine kodulehe valmistamine kodulehe tegemine Kodulehtede valmistamine kodulehekülje tegemine